| Title | mierEdu - Magic Go Drawing Board - Doodle Dino - (ME221) |
|---|---|
| Release Date | 01/08/2024 |
| Language | English |
| Item Height | 12mm |
| Item Width | 50mm |
| Item Weight | 350g |
| Brand | mierEdu |
| Color | Black |
| Item Length | 100mm |
| Type | Tekenborden & -schermen |
| Dimensions | 10 x 5 x 1,27 cm; 350 g |
| MPN | ME221 |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 9352801000460 |
Check the listing for details. mierEdu - Magic Go Drawing Board - Doodle Dino - (ME221). Color: Black, Condition: New, Made in UK. Listed at 32.95 USD. Color: Black. Item Length: 100mm. Condition: New.