| Brand | mikkoa |
|---|---|
| Type | Extender |
| Color | White |
| Item Height | 4" |
| Maximum Wireless Data Rate | 1200 Mbps |
| Connectivity | Wireless (Wi-Fi), Wireless-Wi-Fi 802.11ac, Wireless |
| Features | Dual-Band |
| Item Length | 3" |
| Frequency Bands | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Unit Quantity | 1 |
| Number of LAN Ports | 1 |
| Item Width | 1.25" |
Check the listing for details. Mikkoa Wifi Extender 1200megabits Per Second. Internet Booster. Range Booster. Color: White, Condition: New. Listed at 10.99 USD. Special Feature: Advanced Antenna Design, High-Speed Transmission, Enhanced Security Features, Dead Zone Elimination. Compatible Devices.