| Vertical | 28 mm |
|---|---|
| Frame Width | 138 mm |
| MPN | ML1218 C01A |
| Bridge Width | 18 mm |
| Vintage | No |
| Brand | Mikli |
| Frame Color | Multicolor |
| Type | Eyeglasses |
| Department | Women |
| Model | ML1218 C01A |
| Theme | 90s, Modern |
| Style | Cat Eye |
| Frame Material | Acetate |
| Features | Cat Eye, Full Rim |
| Lens Socket Width | 52 mm |
| Temple Length | 135 mm |
Check the listing for details. Mikli Eyeglasses Frames ML1218 C01A Brown Tortoise Beige Checkered 52-18-135. Condition: New without tags. Listed at 24.99 USD. Demo lenses. See photos for details.