| Title | MikroTik MTAO-LTE-5D-SQ |
|---|---|
| Language | English |
| Brand | MikroTik |
| Item Width | 246mm |
| Item Height | 165mm |
| Item Weight | 2000g |
| Type | Accessories |
| MPN | AO-LTE-5D-SQ |
| Dimensions | 2.79 x 24.64 x 16.51 cm; 2 kg |
| Item Length | 27mm |
| Color | multicolour |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 4752224002389 |
Check the listing for details. MikroTik MTAO-LTE-5D-SQ. Color: multicolour, Condition: New, Made in UK. Listed at 51.18 USD. Title: MikroTik MTAO-LTE-5D-SQ. Color: multicolour. Item Length: 27mm. MPN: AO-LTE-5D-SQ.