| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Brand | Modern Spartan Systems |
| Type | Pre-Treat Kit |
| Color | Multi |
| Item Height | 6.25 in |
| Model | SSPTK |
| For Gun Type | Shotgun |
| MPN | SSPTK |
| Material | nano-ceramic particles |
| Item Length | 9 in |
| Item Weight | 10.5 oz |
| Item Width | 2 in |
| UPC | 639302372654 |
Check the listing for details. Modern Spartan Systems Suppressor Shield Pre-Treat Kit - SSPTK. Color: Multi, Condition: New, Made in United States. Listed at 19.99 USD. New in pkg