| Color | White |
|---|---|
| Type | Kitchen Pantry |
| Model | 835-216WT |
| Manufacture | Aosom LLC |
| MPN | US835-216WT0145 |
| Item Dimensions | 30"x15.75"x72" |
| Material | P2 Particle Board, P2 MDF |
| Item Length | 30in |
| Item Width | 15.75in |
| Item Height | 72in |
| Colormap | white |
| Prop_Name | wood_dust |
| Prop Type | chemical |
| Number of Items in Set | 1 |
| Unit Count Unit of Measure | count |
| Product | Home&FurnitureAndDecor |
| Brand | HOMCOM |
| UPC | 196393709887 |
Check the listing for details. Modern Storage Organizer with Bar Tabletop and Center Console. Color: White, Condition: New. Listed at 279.99 USD. • Sleek & Versatile Design: This storage cabinet features a stylish, minimalist look with recessed door panels and a compact structure. Suitable as a pantry, food storage cabinet, or kitchen cabinet.