| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Main Color | White |
| Type | Dining Table |
| Product Type | Single Box Product |
| Item Height | 28.74 in |
| Item Length | 24.00 in |
| Item Width | 24.00 in |
| Item Code | W3590P439119 |
| Main Material | Wood+Metal+Waterproof Fabric |
Check the listing for details. Modern Tulip Base Round Dining Table, White, MDF Top w/ Waterproof Fabric, 24". Condition: New. Listed at 105.59 USD. The overall design is simple and fashionable. The circular tabletop has smooth and sharp lines. It abandons the sharp corner design, combining both aesthetic appeal and safety in use. Selected from high-quality MDF boards or solid wood, it features excellent load-bearing performance and durability.