| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Material | Matal |
| Outside Diameter | 50 mm / 1.97 inch |
| Inside Diameter | 45 mm / 1.77 inch |
| Hole Inner Side Diameter | 14 mm / 0.55 inch |
| Hole Outside Diameter | 21 mm / 0.83 inch |
| Package Contents | 1x Odometer Sensor Cable |
| Universal Fitment | Yes |
Check the listing for details. Modified Sensor Cable Digital Odometer KPH Sensor Cable Kit Metal 3-Pin. Condition: New. Listed at 18.24 USD. Motorcycle gauge sensor cable. The real color of the item may be slightly different from the pictures shown on website caused by many factors such as brightness of your monitor and light brightness.