| Brand | Modish Decor |
|---|---|
| Size | 18 x 18 in |
| Type | Pillow Sham |
| Color | Blue |
| Closure Type | Zipper |
| Shape | Square |
| Item Width | 18 in |
| Item Length | 18 in |
| SKU | 685566572cf1596b0dcf3c60 |
| UPC | 850058215327 |
Check the listing for details. Modish Decor Blue The Harbor Bouclé Pillow 18x18". Color: Blue, Condition: New without tags. Listed at 19.50 USD. Machine wash cold, Dry low or air dry. Super fast service.