| Color | Black |
|---|---|
| Item Length | 35.4 in |
| Brand | Unbranded |
| Type | Sectional |
| Seating Capacity | 1 |
| Seat Depth | 25 in |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 25.5 in |
| Seat Height | 16.5 in |
| Item Width | 35.4 in |
| Item Weight | 33.5 lb |
| Upholstery Fabric | Corduroy |
Check the listing for details. Modular Sectional Sofa Zero Assembly Lightweight Plush Smart Coil Support New. Color: Black, Condition: New. Listed at 194.42 USD. Complete revival may take up to around 72 hours. Dining Chair Cushions Set Button-Tufted Polyester Fabric. Type: Sectional. 3.7Qt Cast Aluminum Caldero Oven Safe Cooking Pot W/ Lid Handles Steam Vent New.