| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | MOD-6144-WHI |
| Color | White |
| Type | Headboards |
| Item Height | 23.5 in |
| Item Length | 3.5 in |
| Item Width | 62 in |
| Material | Performance Velvet |
| UPC | 889654159926 |
Check the listing for details. Modway Angular Channel Tufted Performance Velvet Full / Queen Headboard. Color: White, Condition: New. Listed at 126.95 USD. With a squared profile, this full/queen headboard grants a luxurious presence to your bedroom with chevron pattern tufting accents and rich texture. Covered in soft, stain-resistant performance velvet upholstery Alyson Queen/Full Headboard is both practical and graceful.