| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | MOD-6127-WHI |
| Color | White |
| Type | Headboards |
| Item Height | 27.5 in |
| Item Length | 4 in |
| Item Width | 78.5 in |
| Upholstery Fabric | Fabric |
| Material | Performance Velvet |
| Size | King |
| UPC | 889654154051 |
Check the listing for details. Modway Annabel Diamond Tufted Performance Velvet King Headboard in White. Color: White, Condition: New. Listed at 277.50 USD. One - Annabel King Diamond Tufted Headboard. Features: Luxurious King Headboard. Floor to Top of Headboard: 50.5 - 58"H. Floor to Bottom of Headboard: 23 - 30.5"H. Elegant Diamond Tufted Buttons. Velvet Polyester Upholstery.