| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | MOD-6126-WHI |
| Color | White |
| Type | Headboards |
| Item Height | 27.5 in |
| Item Length | 4 in |
| Item Width | 39.5 in |
| Upholstery Fabric | Fabric |
| Material | Performance Velvet |
| Size | Twin |
| UPC | 889654154006 |
Check the listing for details. Modway Annabel Diamond Tufted Performance Velvet Twin Headboard in White. Color: White, Condition: New. Listed at 119.50 USD. One - Annabel Twin Diamond Tufted Headboard. Features: Luxurious Twin Headboard. Floor to Top of Headboard: 58"H. Floor to Bottom of Headboard: 30.5"H. Elegant Diamond Tufted Buttons. Velvet Polyester Upholstery.