| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | MOD-5154-NAV |
| Color | Navy |
| Type | Headboards |
| Item Height | 56 in |
| Item Length | 4 in |
| Item Width | 62 in |
| Material | Upholstered Fabric |
| UPC | 889654012559 |
Check the listing for details. Modway Button Tufted Padded Upholstered Fabric Queen Size Headboard in Navy. Color: Navy, Condition: New. Listed at 139.00 USD. Deep inset buttons adorn this magnificent centerpiece for your bedroom décor. Annabel Queen Headboard is made from fiberboard, plywood, and fine linen fabric upholstery for a construction that is both lightweight and long-lasting.