| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | MOD-5407-GRY |
| Color | Gray |
| Type | Headboards |
| Item Height | 49 in |
| Item Length | 3 in |
| Item Width | 67 in |
| Upholstery Fabric | Polyester |
| Material | Upholstered Fabric |
| Size | Queen |
| UPC | 889654043676 |
Check the listing for details. Modway Camille Fabric Upholstered Queen Headboard in Gray. Color: Gray, Condition: New. Listed at 102.00 USD. Instill grace with an exceptional headboard for queen beds perfect for traditional, contemporary and modern décors. One - Camille Queen Headboard. Floor to Bottom of Headboard: 17.5 - 25"H. Dense Foam Padding.