| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | EEI-4416-LGR |
| Color | Light Gray |
| Type | Sofas and Armchairs |
| Item Height | 28.5 in |
| Item Length | 37.5 in |
| Item Width | 41.5 in |
| Upholstery Fabric | Polyester |
| Frame Material | Fabric |
| UPC | 889654982111 |
Check the listing for details. Modway Comprise Right-Arm Sectional Sofa Chair in Light Gray. Color: Light Gray, Condition: New. Listed at 516.62 USD. Solidly constructed with solid wood and plywood, this upholstered sectional sofa collection rests atop sturdy rubberwood legs with secure connectors between modular pieces. Create a custom living room or lounge area with the Comprise Living Room Furniture Collection.