| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | MOD-6417-WHI |
| Color | White |
| Type | Headboards |
| Item Height | 37.5 in |
| Item Length | 3 in |
| Item Width | 67 in |
| Upholstery Fabric | Fabric |
| Material | Performance Velvet |
| Size | Full/Queen |
| UPC | 889654976295 |
Check the listing for details. Modway Diana Tufted Performance Velvet Full/Queen Headboard in White. Color: White, Condition: New. Listed at 314.00 USD. Featuring classic button tufting and nailhead trim framing the avant garde silhouette, this full/queen headboard is a stunning addition to a master bedroom or guest bedroom. Assembly required. One - Diana Tufted Performance Velvet Full/Queen Headboard.