| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | MOD-6114-WHI |
| Color | White |
| Type | Headboards |
| Item Height | 22.5 in |
| Item Length | 3.5 in |
| Item Width | 39 in |
| Material | Performance Velvet |
| UPC | 889654153405 |
Check the listing for details. Modway Emily Biscuit Tufted Performance Velvet Twin Headboard in White. Color: White, Condition: New. Listed at 77.50 USD. One - Emily Twin Biscuit Tufted Headboard. Elegant Biscuit Tufted Buttons. Features: Luxurious Modern Twin Headboard. Floor to Top of Headboard: 45 - 52.5"H. Floor to Bottom of Headboard: 23 - 30.5"H.