| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | MOD-6116-LBU |
| Color | Light Blue |
| Type | Headboards |
| Item Height | 22.5 in |
| Item Length | 3.5 in |
| Item Width | 61.5 in |
| Upholstery Fabric | Fabric |
| Material | Performance Velvet |
| Size | Queen |
| UPC | 889654153474 |
Check the listing for details. Modway Emily Queen Biscuit Tufted Performance Velvet Headboard in Light Blue. Color: Light Blue, Condition: New. Listed at 116.25 USD. One - Emily Queen Biscuit Tufted Headboard. Elegant Biscuit Tufted Buttons. Features: Luxurious Modern Queen Headboard. Floor to Top of Headboard: 45 - 52.5"H. Floor to Bottom of Headboard: 23 - 30.5"H.