| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | EEI-2348-WHI-SET |
| Color | White |
| Type | Dining Chairs |
| Item Height | 33 in |
| Item Length | 21 in |
| Item Width | 92 in |
| Material | Plastic |
| Number of Items in Set | 4 |
| Set Includes | Four - Entangled Dining Armchair |
| UPC | 889654069607 |
Check the listing for details. Modway Entangled Modern Molded Plastic Four Dining Armchairs in White. Color: White, Condition: New. Listed at 300.66 USD. Unabashedly, Entangled is a molded plastic dining chair that conveys the complexity of drive and ambition, love and life. Four - Entangled Dining Armchair. Features: Modern dining chair. PP plastic construction.