| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | EEI-2347-GRN-SET |
| Color | Green |
| Type | Dining Chairs |
| Item Height | 33 in |
| Item Length | 21 in |
| Item Width | 46 in |
| Material | Plastic |
| Number of Items in Set | 2 |
| Set Includes | Two - Entangled Dining Armchair |
| UPC | 889654069546 |
Check the listing for details. Modway Entangled Modern Molded Plastic Two Dining Armchairs in Green. Color: Green, Condition: New. Listed at 166.00 USD. Unabashedly, Entangled is a molded plastic dining chair that conveys the complexity of drive and ambition, love and life. Two - Entangled Dining Armchair. Features: Modern dining chair. PP plastic construction.