| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | EEI-2425-WHI-SET |
| Color | White |
| Type | Dining Chairs |
| Item Height | 32 in |
| Item Length | 17.5 in |
| Item Width | 22.5 in |
| Material | Plastic |
| Number of Items in Set | 4 |
| Set Includes | Four - Hipster Side Chair |
| UPC | 889654078265 |
Check the listing for details. Modway Hipster Dining Side Chair Set of 4 in White. Color: White, Condition: New. Listed at 393.00 USD. Features: Modern dining side chair. Non-marking plastic foot glides. Set Includes.