| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | MOD-6119-GRY |
| Color | Gray |
| Type | Headboards |
| Item Height | 22.5 in |
| Item Length | 3.5 in |
| Item Width | 56 in |
| Material | Performance Velvet |
| UPC | 889654153610 |
Check the listing for details. Modway Lily Biscuit Tufted Performance Velvet Full Headboard in Gray. Color: Gray, Condition: New. Listed at 98.71 USD. Lily Biscuit Tufted Full Headboard. Elegant Biscuit Tufting. Features: Luxurious Modern Full Headboard. Floor to Top of Headboard: 45 - 52.5"H. Floor to Bottom of Headboard: 23 - 30.5"H. Velvet Polyester Upholstery.