| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | MOD-6121-WHI |
| Color | White |
| Type | Headboards |
| Item Height | 22.5 in |
| Item Length | 3.5 in |
| Item Width | 78.5 in |
| Upholstery Fabric | Fabric |
| Material | Performance Velvet |
| Size | King |
| UPC | 889654153757 |
Check the listing for details. Modway Lily Biscuit Tufted Performance Velvet King Headboard in White. Color: White, Condition: New. Listed at 248.75 USD. One - Lily King Biscuit Tufted Headboard. Elegant Biscuit Tufting. Features: Luxurious Modern King Headboard. Floor to Top of Headboard: 45 - 52.5"H. Floor to Bottom of Headboard: 23 - 30.5"H. Velvet Polyester Upholstery.