| Material | Stone |
|---|---|
| Collection | Lippa |
| Brand | Modway |
| Model | EEI-1827-WHI |
| MPN | EEI-1827-WHI |
| Color | White |
| Type | Pub Tables |
| Style | Modern |
| Item Height | 41" |
| Item Width | 28" |
| Item Length | 28" |
| Category | Pub Tables |
| Upholstery Fabric | Stone |
| Set Includes | Modway Lippa 28" Round Modern Artificial Marble Bar Table in Whit |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Stone |
| Firmness | Stone |
| Frame Material | Stone |
| Department | Pub Tables |
| Compatible Brand | Modway |
| Product | Modway Lippa 28" Round Modern Artificial Marble Bar Table in Whit |
| Installation | Yes |
| UPC | 889654023449 |
Check the listing for details. Modway Lippa 28" Round Modern Artificial Marble Bar Table in White. Color: White, Condition: New. Listed at 590.99 USD. Let modern inspiration flow while gathered around the Lippa 28" Round Artificial Marble Bar Table. Its round tabletop is crafted with artificial marble and features a beveled edge. Includes non-marking felt pad to protect flooring.