| Material | Marble |
|---|---|
| Collection | Lippa |
| Brand | Modway |
| Model | EEI-5203-WHI-BLK |
| MPN | EEI-5203-WHI-BLK |
| Color | Black |
| Type | Pub Tables |
| Style | Modern |
| Item Height | 40" |
| Item Width | 28" |
| Item Length | 28" |
| Category | Pub Tables |
| Upholstery Fabric | Marble |
| Set Includes | Modway Lippa 28" Round Modern Artificial Marble & Metal Bar Table |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Marble |
| Firmness | Marble |
| Frame Material | Marble |
| Department | Pub Tables |
| Compatible Brand | Modway |
| Product | Modway Lippa 28" Round Modern Artificial Marble & Metal Bar Table |
| Installation | Yes |
| UPC | 889654925682 |
Check the listing for details. Modway Lippa 28" Round Modern Artificial Marble & Metal Bar Table in Black/White. Color: Black, Condition: New. Listed at 577.99 USD. Artificial marble design. Modern bar table.