| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | EEI-6055-MID |
| Color | Midnight Blue |
| Type | Sofas and Armchairs |
| Item Height | 19 in |
| Item Length | 28 in |
| Item Width | 21 in |
| Upholstery Fabric | Fabric |
| Frame Material | Upholstered Performance Velvet |
| UPC | 889654265054 |
Check the listing for details. Modway Nebula Performance Velvet Upholstered Storage Ottoman in Midnight Blue. Color: Midnight Blue, Condition: New. Listed at 121.34 USD. Bringing appreciated texture to your living space, entryway, bedroom, or other seating area, this accent ottoman is upholstered in a beautiful stain-resistant performance velvet fabric. This storage ottoman has a removable seat to reveal the spacious storage area perfect for hiding TV remotes, an extra blanket, magazines, books, and more.