| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | EEI-3554-BLK |
| Color | Black |
| Type | Dining Chairs |
| Item Height | 39 in |
| Item Length | 24 in |
| Item Width | 19 in |
| Material | Vinyl |
| Number of Items in Set | 4 |
| Set Includes | Four - Parcel Dining Side Chair |
| UPC | 889654152583 |
Check the listing for details. Modway Parcel Dining Side Chair Vinyl Set of 4 in Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 420.75 USD. Assembly Required. Four - Parcel Dining Side Chair. Features: Simple modern dining chair. Nail-head trim. Seat Height: 99.5"H. Set Includes.