| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | EEI-6687-TAN |
| Color | Tan |
| Type | Sofas and Armchairs |
| Item Height | 17 in |
| Item Length | 26 in |
| Item Width | 26 in |
| Upholstery Fabric | Leather |
| Frame Material | Vegan Leather |
| Number of Items in Set | 1 |
| UPC | 889654283492 |
Check the listing for details. Modway Perla Round Vegan Leather Storage Ottoman in Tan. Color: Tan, Condition: New. Listed at 123.75 USD. The Perla storage ottoman stands out with its polished silhouette, serving both as a chic round coffee table and a storage table. Whether you're stashing away linens or keeping your reading materials at hand, the Perla ottoman with storage makes organization look good.