| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | EEI-6688-HEW |
| Color | Heathered Weave Wheat |
| Type | Sofas and Armchairs |
| Item Height | 17 in |
| Item Length | 26 in |
| Item Width | 26 in |
| Upholstery Fabric | Polyester |
| Frame Material | Fabric |
| Number of Items in Set | 1 |
| UPC | 889654283515 |
Check the listing for details. Modway Perla Upholstered Fabric Storage Ottoman in Heathered Weave Wheat. Color: Heathered Weave Wheat, Condition: New. Listed at 160.75 USD. The Perla storage ottoman stands out with its polished silhouette, serving both as a chic round coffee table and a storage table. Whether you're stashing away linens or keeping your reading materials at hand, the Perla woven ottoman makes organization look good.