| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | MOD-5383-WHI |
| Color | White |
| Type | Headboards |
| Item Height | 47.5 in |
| Item Length | 3 in |
| Item Width | 57.5 in |
| Upholstery Fabric | Vinyl |
| Material | Upholstered Vinyl |
| Size | Full |
| UPC | 889654042747 |
Check the listing for details. Modway Phoebe Vegan Leather Upholstered Full Headboard in White. Color: White, Condition: New. Listed at 105.53 USD. Minimalist and chic, Phoebe Full Headboard transforms with sleek lines and a stunning nail button trim accented in silver. One - Phoebe Full Headboard. Floor to bottom of Headboard: 17.5"H. Silver Accent Copper Buttons.