| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | EEI-6796-WAL |
| Color | Walnut |
| Type | Decor |
| Item Height | 31 in |
| Item Length | 18 in |
| Item Width | 31.5 in |
| Material | Wood |
| Number of Items in Set | 1 |
| UPC | 889654284888 |
Check the listing for details. Modway Render Cat Cabinet in Walnut. Color: Walnut, Condition: New. Listed at 255.50 USD. The Render cat cabinet is equipped with non-marking foot pads, protecting your floors and providing stability. Designed for easy assembly, this stylish and functional piece is perfect for keeping your living space neat.