| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Modway |
| MPN | EEI-3345-WHI |
| Color | White |
| Type | Case Goods |
| Item Height | 21.5 in |
| Item Length | 15 in |
| Item Width | 19 in |
| Material | Wood |
| Number of Shelves | N/A |
| Number of Drawers | N/A |
Check the listing for details. Modway Render Mid-Century Modern End Table or Nightstand in White. Color: White, Condition: New. Listed at 99.93 USD. Modway Render Mid-Century Modern End Table or Nightstand in White Item Description Tap into mid-century aesthetics with the Render End Table. This living room side table features a durable particleboard frame with smooth walnut grain laminate, four tapered wood legs, and a full-extension glide storage drawer. Boasting a mid-century modern style this accent table features a solid construction with a pleasing look and practical functionality. Set Includes: One - Render End Table Nightstand Features: Mid-Century Nightstand Accent Table For Entryway Smooth Wood Grain Laminate Full-Extension Glide Drawer Durable Particleboard Construction Tapered Wood Legs Assembly Required Dimensions: Overall Product Dimensions: 15"L x 19"W x 21.5"H Floor to Underside of Table: 12.5"H Table Top Thickness: 0.5"H Inner Drawer Dimensions: 13"L x 17.5"W x 7.5"H Drawer Frame Dimensions: 0.5"W x 7.5"H Leg Width: 17"W Base Dimensions: 15"L x 19"W Why Shop Modway? We offer many payment options, including paypal, credit card We offer a 30 Return Policy. All our items are brand new, in box. We offer a 1 year warranty on each item. Fast and Friendly customer service Our warehouse is conveniently located at: 329 Wyckoff Mills Rd Hightstown, NJ 08520