| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | MOD-7111-OAK |
| Color | Oak |
| Type | Headboards |
| Item Height | 30.5 in |
| Item Length | 1.5 in |
| Item Width | 79 in |
| Material | Wood |
| Number of Items in Set | 2 |
| Set Includes | Two - Wall Mounted Headboard |
| Size | King |
| UPC | 889654280316 |
Check the listing for details. Modway Render Mid-Century Modern Wall-Mount King Headboard in Oak. Color: Oak, Condition: New. Listed at 309.94 USD. Two - Wall Mounted Headboard. Features: Mid-Century King Headboard. Smooth Wood Grain Laminate.