| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Modway |
| MPN | EEI-3343-WAL |
| Color | Walnut |
| Type | Decor |
| Item Height | 42 in |
| Item Length | 13.5 in |
| Item Width | 31 in |
| Material | Wood |
Check the listing for details. Modway Render Three-Tier Display Storage Cabinet Stand in Walnut. Color: Walnut, Condition: New. Listed at 216.99 USD. Modway Render Three-Tier Display Storage Cabinet Stand in Walnut Item Description Tap into mid-century aesthetics with the Render Three-Tier Display Storage Cabinet Stand. This living room storage cabinet features a durable particleboard frame with smooth walnut grain laminate, four tapered wood legs, cable management holes for media storage, and three shelves with sliding doors for a versatile open and concealed storage effect. Render makes it easy to create a customizable arrangement for your pictures, books, vases, media, and decorative accents. Boasting a mid-century modern style this accent table features a solid construction with a pleasing look and practical functionality. Set Includes: One - Render Three-Tier Display Storage Cabinet Stand Features: Mid-Century Three-Tier Display Stand Modern Storage Cabinet Smooth Wood Grain Laminate Durable Particleboard Construction Cable Management Holes Walnut Grain Laminate Tapered Wood Legs Dimensions: Overall Product Dimensions: 13.5"L x 31"W x 42"H Floor to Underside of Table: 7.5"H Table Top Thickness: 0.5"W Inner Drawer Dimensions: 10.5 - 17"W x 10"H Drawer Frame Dimensions: 0.5"W x 10.5"H Base Dimensions: 13.5"L x 31"W Leg Width: 17.5"W Why Shop Modway? We offer many payment options, including paypal, credit card We offer a 30 Return Policy. All our items are brand new, in box. We offer a 1 year warranty on each item. Fast and Friendly customer service Our warehouse is conveniently located at: 329 Wyckoff Mills Rd Hightstown, NJ 08520