| Country of Manufacture | Indonesia |
|---|---|
| Material | Wood |
| Collection | Render |
| Brand | Modway |
| Model | MOD-7110-WAL |
| MPN | MOD-7110-WAL |
| Color | Walnut |
| Size | Queen Size |
| Type | Headboards |
| Style | Modern |
| Item Height | 30" |
| Item Width | 69" |
| Item Length | 2" |
| Category | Headboards |
| Fabric | Wood |
| UPC | 889654280293 |
Check the listing for details. Modway Render Wall Mount Modern Wood Queen Headboard in Walnut. Color: Walnut, Condition: New. Listed at 358.69 USD. Tap into mid-century aesthetics with the Render Wall-Mount Queen Headboard. Mid-Century Queen Headboard. Finish: Walnut. Smooth Wood Grain Laminate. Material: Wood.