| Material | Fabric |
|---|---|
| Collection | Revive |
| Brand | Modway |
| Model | EEI-3092-AZU |
| MPN | EEI-3092-AZU |
| Color | Azure |
| Type | Sofas |
| Style | Modern |
| Item Height | 34" |
| Item Width | 72" |
| Item Length | 32" |
| Category | Sofas |
| Upholstery Fabric | Fabric |
| Set Includes | Modway Revive Modern Fabric Upholstered Sofa in Azure & Walnut |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Fabric |
| Firmness | Fabric |
| Frame Material | Fabric |
| Department | Sofas |
| Compatible Brand | Modway |
| Product | Modway Revive Modern Fabric Upholstered Sofa in Azure & Walnut |
| Installation | Yes |
| UPC | 889654134589 |
Check the listing for details. Modway Revive Modern Fabric Upholstered Sofa in Azure & Walnut. Color: Azure, Condition: New. Listed at 419.99 USD. With a comfortable yet tailored profile and two bolster pillows, Revive beckons guests to sit and stay a while. Its soft fabric upholstery grants this sofa an approachable appeal that’s echoed by its calming color, clean lines, and splayed wood legs.