| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | EEI-5624-BLK |
| Color | Black |
| Type | Table Lamps |
| Item Height | 18 in |
| Item Length | 12 in |
| Item Width | 12 in |
| Material | Metal |
| UPC | 889654241850 |
Check the listing for details. Modway Selena Two-Light Metal Table Lamp in Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 71.00 USD. This side table lamp illuminates the bedroom, living room, office, or study with stylish simplicity. This contemporary lamp for living rooms has a black power cord with a convenient on/off switch. A bedside lamp, Selena requires 2 E26 60W max bulbs or LED equivalent (not included).