| Brand | Modway |
|---|---|
| Type | Sofa |
| Color | Gray |
| Item Height | 32 in |
| Style | Contemporary/Modern |
| Item Length | 35 in |
| Item Width | 67 in |
| Upholstery Fabric | 100% Polyester |
Check the listing for details. Modway used L-Shaped sectional sofa couch. Color: Gray, Condition: Used. Listed at 750.00 USD. Modway 3 Piece L-Shaped Sofa couch in Gray Color in Excelent Condition.