| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | MOD-6385-WAL-CHA |
| Color | Walnut Charcoal |
| Type | Beds |
| Item Height | 51 in |
| Item Length | 83 in |
| Item Width | 63.5 in |
| Frame Material | Wood |
| Compatible Mattress Size | Queen |
| Number of Items in Set | 2 |
| Set Includes | One - Draper Tufted Queen Headboard One - Margo Queen Platform Be |
| Size | Queen |
| UPC | 889654974017 |
Check the listing for details. Modway Willow Wood Queen Platform Bed in Walnut Charcoal With Splayed Legs. Color: Walnut Charcoal, Condition: New. Listed at 511.00 USD. Assembly required. Wood Slat Support System. One - Draper Tufted Queen Headboard. Rubberwood Legs. Inner Bed Size: 81"L x 62"W.