| Country of Manufacture | Vietnam |
|---|---|
| Material | Wood |
| Collection | Godenza |
| Brand | Moe's Home Collection |
| Model | BC-1089-02-0 |
| MPN | BC-1089-02-0 |
| Color | Black |
| Type | Pub Tables |
| Style | Modern |
| Item Height | 36" |
| Item Width | 38" |
| Item Length | 38" |
| Category | Pub Tables |
| Upholstery Fabric | Wood |
| Set Includes | Moe's Home Collection Godenza Counter Table |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Wood |
| Firmness | Wood |
| Frame Material | Wood |
| Department | Pub Tables |
| Compatible Brand | Moe's Home Collection |
| Product | Moe's Home Collection Godenza Counter Table |
| Installation | Yes |
| UPC | 840026464895 |
Check the listing for details. Moe's Home Collection Godenza Counter Table. Color: Black, Condition: New. Listed at 1149.00 USD. Discover sculptural kitchen and dining design with the Godenza collection. A contemporary take on a mid-century modern classic, the Gozenda round counter table is constructed from solid ash with a black, semi-gloss finish.