| Current Load | 3A |
|---|---|
| Color | White |
| Room Temperature Range | 5~99°C |
| Installation Hole Distance | Approx. 60mm/2.4in |
| Ambient Temperature | 0~45°C |
| Power Supply | 95~240V AC, 50~60Hz |
| Colour | White |
| Brand | Moe's |
| Accuracy | ±1°C |
| Type | Heating Room Thermostat |
| Control Style | Touch |
| Ambient Humidity | 5~95%RH (Non Condensing) |
| Model | Zigbee 002 |
| Set Temperature Range | 5~35°C |
| Shell Material | PC, ABS (Flame Retardant) |
| Timing Error | <1% |
| Programmability | Programmable |
| Storage Temperature | 5~55°C |
Check the listing for details. Moe's ZigBee 002 White GB Boiler Heating Thermostat Controller. Color: White, Condition: New. Listed at 40.00 USD. Moe's ZigBee 002. 100% Authentic.