| Item Diameter | 1 in |
|---|---|
| Color | Gray |
| Fixings Supplied | Yes |
| Material | Metal, Zinc |
| MPN | YB0305BN |
| Item Length | 1-3/8 in |
| Suitable For | Cabinets, Drawers |
| Brand | Moen |
| Type | Drawer Pull |
| Exact Diameter | 15/16" |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | Not Included (must purchase from Authorized Dealer @ full price) |
| Number in Pack | 1 |
| Style | Transitional, Modern, Contemporary |
| Features | Matches Moen Brushed Nickel kitchen & bathroom fixtures |
| Unit Quantity | 2 |
| Finish | Brushed Nickel |
| UPC | 034584031662 |
Check the listing for details. 🆕 MOEN (2-Pack) Flara .91" Conical Cabinet Knob Pull - Brushed Nickel $46. Color: Gray, Condition: New. Listed at 20.00 USD. Moen YB0305BN Flara Decorative Cabinet Knob Pull, Brushed Nickel. Color Brushed Nickel. We're the best place to save money on things you really want. We inspect, photograph, and describe better than our competitors.