| Brand | Moen |
|---|---|
| Color | Silver |
| Flush Type | Manual |
| Suitable For | Urinal |
| Number in Pack | 1 |
| Item Height | 12.5 in |
| Items Included | Urinal Flushometer Assembly, Top Spud, Mounting Hardware |
| Model | 8312M0125 |
| Labels & Certifications | WaterSense, ADA Compliant, ASME, CSA |
| Gallons per Flush | 0.125 in |
| Country of Origin | United States |
| Item Width | 9.82 in |
| Room | Bathroom |
| Material | Brass |
| MPN | 8312M0125 |
| Type | Urinal Flushometer |
Check the listing for details. Moen 8312M0125 M-DURA 0.125 GPF Urinal Flushometer with 3/4" Top Spud - Chrome. Color: Silver, Condition: Open box, Made in United States. Listed at 140.90 USD.