| MPN | 84015 |
|---|---|
| Item Length | 4 in |
| Suitable For | Bathroom Sink |
| Faucet Hole Spacing | 4 in |
| Faucet Mounting Type | Centerset |
| Item Height | Less Than 3 in |
| Manufacturer | Moen |
| Spout Height | 0-3 in |
| Color | Silver |
| Brand | Moen |
| Number of Faucet Holes | 3 |
| Shape | Low Arc |
| Number of Faucet Handles | 2 |
| Labels & Certifications | WaterSense |
| Number in Pack | 1 |
| Style | Modern |
| Features | Water Conservation |
| Handle Type | Lever |
| Room | Bathroom |
| Finish | Polished |
| Material | Metal, Chrome |
| Type | Bathroom Sink Faucet |
| Model | Laris Two-Handle |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 026508360477 |
Check the listing for details. Moen 84015 Laris Two-Handle 4” Centerset Modern Bathroom Faucet - Chrome. Color: Silver, Condition: Open box, Made in United States. Listed at 70.49 USD.