| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Compatible Brand | Moen |
| Product Finish/Color | Chrome |
| Dispenser Feed | Continuous Feed |
| Power Source | AC-Powered |
| MPN | AS-4201-BLS |
| Material | Plastic |
| Item Length | 3 in |
| Brand | Moen |
| Type | Air Switch |
| Item Height | 1 in |
| Features | Noise Insolation |
| Room | Kitchen |
| Item Width | 3 in |
| Country of Origin | USA |
| Power | 120V |
| UPC | 026508294574 |
Check the listing for details. Moen AS-4201-CH Disposal Air Switch Button Only - Chrome. Condition: New, Made in USA. Listed at 12.99 USD.