| Brand | Moen |
|---|---|
| Type | Basin |
| Bowl Shape | Rectangular |
| Item Height | 1.3 in |
| Color | Silver |
| Model | GA719 |
| MPN | GA719 |
| Material | Stainless Steel |
| Item Length | 27 in |
| Room | Kitchen |
| Item Width | 13.8 in |
| UPC | 026508248034 |
Check the listing for details. Moen GA719 Center Drain Bottom Grid Sink Accessory in Stainless Steel. Color: Silver, Condition: Open box. Listed at 38.30 USD.