| Color | Polished Chrome |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Item Length | 7 9/16 " |
| Suitable For | Bathtub, Shower |
| Brand | Moen |
| Mounting | Wall Mounted |
| Type | Corner Shower Basket |
| Item Height | 2 1/8" |
| Features | Rust Resistant |
| Room | Bathroom |
| Finish | Polished Chrome |
| Item Weight | 1.75 pounds |
| Item Width | 7 9/16" |
| Country of Origin | China |
| UPC | 034584028303 |
Check the listing for details. MOEN Shower Basket / Caddy - YB0275CH. Color: Polished Chrome, Condition: New, Made in China. Listed at 45.00 USD. MOEN shower basket YB0275CH.