| Brand | Moen |
|---|---|
| Type | 24" Towel Bar |
| Department | Adults |
| Color | Brushed Nickel |
| Item Height | 24 in |
| Model | Moen YB2224BN |
| UPC | 034584008121 |
| MPN | YB2224BN |
| Item Length | 24" |
| Room | Bathroom |
| Finish | Brushed |
Check the listing for details. Moen YB2224BN 24" Towel Bar, Brushed Nickel. Color: Brushed Nickel, Condition: Open box. Listed at 29.00 USD. Moen YB2224BN 24" Towel Bar, Brushed Nickel. Shipped with USPS Ground Advantage.