| PartNumber | 99 mf 18007 |
|---|---|
| PackageWeight | 1551 |
| MPN | 99MF18007 |
| Item Length | 320 mm |
| ItemWidth | 243 |
| Fuel Type | Gasoline & Diesel |
| Unit Type | Unit |
| ItemHeight | 72 |
| Item Height | 72 mm |
| Manufacturer | mofeez |
| PackageLength | 320 |
| Features | Heavy Duty, Universal Fit, 10 Piece Set, 3/8" Drive, Low Profile |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 243 mm |
| Color | silver |
| Material | Steel |
| PackageQuantity | 1 |
| Brand | MOFEEZ |
| PackageHeight | 70 |
| Type | Oil Filter Wrench Set |
| PackageWidth | 242 |
| Model | 13 |
| ItemLength | 319 |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | Approx. 1551 g |
| UPC | 745780977400 |
Check the listing for details. MOFEEZ 10 Pcs Oil Filter Wrench Set 3/8" Drive Universal Socket Kit Storage Case. Color: silver, Condition: New, Made in China. Listed at 48.99 USD. MOFEEZ Oil Filter Wrench Set, 10 Pieces Socket 3/8" Silver.